24 czerwca uczniowie klas 1-3 radośnie pożegnali miniony rok szkolny.
W szczanieckim parku miło spędzili czas na powietrzu,
grając w różne gry i organizując zabawy ruchowe.
Było słonecznie i ciepło, co sprzyjało wspólnej zabawie. Dzień bez plecaka był doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu, snucia planów wakacyjnych oraz rozwijania umiejętności współpracy. Uczniowie wrócili do szkoły w doskonałych humorach
zadowoleni ze wspólnie spędzonego czasu.






















