Piknik na zakończenie trzeciej klasy

22 czerwca klasa trzecia zorganizowała piknik na zakończenie wspólnej przygody w pierwszym etapie edukacyjnym. Od rana wszystkim dopisywał świetny humor. Pogoda była bardzo ładna, więc mogliśmy spędzić ten czas
na świeżym powietrzu w Szczanieckim Parku Świętojańskim, gdzie braliśmy udział w różnych grach sportowych, zabawach integracyjnych, „rozmowach na kocykach” oraz wspólnym jedzeniu pysznej pizzy. Podobnie jak pogoda, humor również wszystkim dopisywał.
Piknik był bardzo udany i dostarczył nam wielu radosnych chwil.
Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a wspólnie spędzony czas sprawił,
że te ostatnie dni w trzeciej klasie były wyjątkowe i niezapomniane.

Jolanta Karcz